Henkilökunta

Eija Kajantola Toimistosihteeri, henkilöstö- ja talousasiat+358 50 339 1214eija.kajantola@utu.fi
Tarja Lamminen Toimistosihteeri, oppilasasiat+358 50 339 1328tlammine@utu.fi
Riitta Uusitorppa Tilapalvelumestari+358 50 518 9605riitta.uusitorppa@utu.fi
Esa Hakkarainen Opetusteknologi+358 50 526 5005esa.hakkarainen@utu.fi
Suvi Sario Kirjastosihteeri+358 50 352 0586sumasar@utu.fi
Vilho Santasalo IT-ylläpito+358 50 461 6195vilho.santasalo@utu.fi
Saara Koukku Kouluterveydenhoitaja+358 44 403 2039saara.koukku@rauma.fi
Emmi Peltomaa Koulukuraattori luokat 1-6+358 44 793 5224emmi.peltomaa@rauma.fi
Sanna Mannila Koulukuraattori luokat 7-9+358 44 793 5222sanna.mannila@rauma.fi
Johanna Saine Koulupsykologi+358 44 403 6293johanna.saine@rauma.fi

Teemu Välimäki Iltapäivätoiminnan ohjaaja+358 40 505 8249teemu.j.valimaki@utu.fi
Kirsi Auramo Koulunkäyntiohjaaja+358 50 339 1071kiraur@utu.fi
Julia Hirvelä Koulunkäyntiohjaaja+358 29 450 3532julia.hirvela@utu.fi
Olga Koponen Koulunkäyntiohjaaja+358 29 450 2558olgkop@utu.fi
Krista Tolonen Koulunkäyntiohjaaja+358 50 338 1965krista.ratilainen@utu.fi
Saana Uusimäki Koulunkäyntiohjaaja+358 50 320 4028saana.uusimaki@utu.fi