TSE exen rappuset johtavat paremmin johdettuun tulevaisuuteen

Mikä on TSE exe?

TSE exe – johtamisen ja organisaatioiden kehittämiskumppani

TSE exe yhdistää toiminnassaan akateemisen tiedon vahvaan käytännön yrityselämän tuntemukseen. Meille on tärkeää asiakkaiden strategisten osaamistarpeiden tunnistaminen ja niihin sopivien ratkaisujen rakentaminen yhteistyössä asiakkaan kanssa. TSE exen johtamiskoulutusten osallistujat ja kouluttajat muodostavat tulevaisuuden osaajien yhteisön, joka mahdollistaa osaamisen sekä menetelmien ja työkalujen hyödyntämisen suoraan käytännön työelämässä. Sitoudumme kumppanuuteen. Inspiroimme ja haastamme tulevaisuuden johtajuuteen.

TSE exe tiimi

TSE exe on asiantuntijatiimi, joka tuottaa korkealaatuisia johdon koulutusohjelmia. Tarjoamme luotettavaa partneriutta johdon, esimiesten ja asiantuntijoiden valmennukseen ja kehittämiseen!

Ulla Heinonen TSE exe johtaja
Ulla Heinonen TSE exe Johtaja+358 50 591 7199ulla.heinonen@utu.fi
Miia Tammisto-Lehtinen TSE exen asiakasvastaava
Miia Tammisto-Lehtinen Asiakasvastaava+358 50 573 3671​miia.tammisto-lehtinen@utu.fi
TSE exe asiakasvastaava Nadja Galfano
Nadja Galfano Asiakasvastaava+358 50 467 2145nadja.galfano@utu.fi
TSE exen koulutuspäällikkö Pauliina Taipalus
Pauliina Taipalus Koulutuspäällikkö+358 40 760 9480pauliina.taipalus@utu.fi
TSE exen kehitysjohtaja Hannele Järvenpää
Hannele Järvenpää Kehitysjohtaja+358 50 583 9516​ ​​hannele.jarvenpaa@utu.fi
TSE exe koulutusassistentti Sari Hermansson
Sari Hermansson Koulutusassistentti+358 50 502 7089​sari.hermansson@utu.fi
TSE exen koulutuspäällikkö Kerttu Autio
Kerttu Autio Koulutuspäällikkö+358 50 562 4825kerttu.autio@utu.fi
Sanna Markkanen
Sanna Markkanen Koulutuspäällikkö+358 40 512 6016 sanna.markkanen@utu.fi