Yhteystiedot

TSE exe tiimi

TSE exe on asiantuntijatiimi, joka tuottaa korkealaatuisia johdon koulutusohjelmia. Tarjoamme luotettavaa partneriutta johdon, esimiesten ja asiantuntijoiden valmennukseen ja kehittämiseen!

TSE exe Director Ulla Heinonen
Ulla Heinonen TSE exe Director+358 50 591 7199ulla.heinonen@utu.fi
Customer Relations Coordinator Miia Tammisto-Lehtinen
Miia Tammisto-Lehtinen Asiakasvastaava+358 50 573 3671​miia.tammisto-lehtinen@utu.fi
Nadja Galfano Asiakasvastaava+358 50 467 2145nadja.galfano@utu.fi

Hannele Järvenpää Kehitysjohtaja+358 50 583 9516​ ​​hannele.jarvenpaa@utu.fi
Koulutuspäällikkö Kerttu Autio
Kerttu Autio Koulutuspäällikkö+358 50 562 4825kerttu.autio@utu.fi
Koulutuspäällikkö Terhi Alatalo
Terhi Alatalo Koulutuspäällikkö+358 ​50 5019830terhi.alatalo@utu.fi
Koulutuspäällikkö Pauliina Taipalus
Pauliina Taipalus Koulutuspäällikkö+358 40 760 9480pauliina.taipalus@utu.fi
Sari Hermansson Koulutusassistentti+358 50 502 7089​sari.hermansson@utu.fi