Yhteystiedot

TSE exe tiimi

TSE exe on asiantuntijatiimi, joka tuottaa korkealaatuisia johdon koulutusohjelmia. Tarjoamme luotettavaa partneriutta johdon, esimiesten ja asiantuntijoiden valmennukseen ja kehittämiseen!

Ulla Heinonen TSE exe Director+358 50 591 7199ulla.heinonen@utu.fi
Miia Tammisto-Lehtinen Asiakasvastaava+358 50 573 3671​miia.tammisto-lehtinen@utu.fi
Nadja Galfano Asiakasvastaava+358 50 467 2145nadja.galfano@utu.fi

Hannele Järvenpää Kehitysjohtaja+358 50 583 9516​ ​​hannele.jarvenpaa@utu.fi
Kerttu Autio Koulutuspäällikkö+358 50 562 4825kerttu.autio@utu.fi
Tiina Ruohisto Koulutuspäällikkö+358 40 900 0753tiina.ruohisto@utu.fi
Laura Kopu Koulutuspäällikkö+ 358 50 465 0391laura.kopu@utu.fi
Terhi Alatalo Koulutuspäällikkö+358 ​50 5019830terhi.alatalo@utu.fi
Sari Hermansson Koulutusassistentti+358 50 502 7089​sari.hermansson@utu.fi
Susanne Ramstedt Controller+358 50 442 0468​susanne.ramstedt@utu.fi
Henri Mikkonen​ Myynnin harjoittelija+358 50 562 7214healmi@utu.fi